DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 02.03.2020 18:10:15

                  British Shorthair Cattery SENS LAVRÉS


TOPlist

">
 

   NOVINKY v naší stanici 

05.04.2019 máme na prodej dvě pěkné kočičky - Pussy de Luxe a  Q´Sissy 
 
30.08.2017 po delší pauze máme koťátka a to  od Lory a Pussy.

 28.12.-po více než roce jsem se konečně dostala k aktualizaci stránek.Také všem přátelům přeji štastný vstup do roku 2016

 

21.9.-se naší Cocinnelle Sissy narodilo 5 krásných koťátek.Z toho jsou tři modré kočičky,modrý  a lilový kocourek.Tatínkem je SC MiLord van Juliecat Dune,NL,JW,DVM,DSM. Více v sekci koťátka.

 

 

 
 
 

 10.9.-vloženy nové fotečky našich koťátek z vrhu "G"

 

  31.8.- kočička Cocinnelle Sissy v noci na 14.8. porodila 6 koťátek. Sissy se rozběhla laktace až třetí den a i přes veškeré mé snažení udržet koťátka na sušeném RC mlíčku jsme o dva kocourky přišli . Máme tedy 1 modrou kočičku,2 modré  a 1 lilového kocourka. Tatínkem je náš Indigo. Více info ZDE
 
 

25.6.- konečně jsem se dostala k aktualizaci našich mrňousů "vrh F"-od Kittynky & Quentina.Fotečky jsou ve věku 8mi týdnů.
 
22.6.-aktualizace koťátek z vrhu "E"
 
27.5.-Jaro je u nás ve znamení miminek.Kočička Sussinka (Jesse) se stala maminkou dvou modrých kočiček.Otcem je opět kocourek Tango Wild Bugaboo.
         Kittynka nás potěšila třemí modrými kočičkami.Jejich tatínkem se stal SC Quentin Lovely Panther,CZ,DVM. Více o koťátkách ZDE
         Naše mladinká Sissa oslavila rok,tak jsem jí přidala aktuální fotečky. Více ZDE
       
 
 

 

 
 
 
8.11.-naše "malá" Sissa má nové fotečky.Více v sekci DOROST                                                                                                                   
 
 
7.11.-nové fotečky koťátka Delain Lorie v 9 týdnech
                                                                                                                                  
 
 
 
10.10.- vloženy nové fotečky + video "malé" Delain Lorie v pěti týdnech.    
 
 
 
21.9.-naší Sussince se narodila krásná modrá kočička,..otcem je Tango Wild Bugaboo.První fotečky ve věku třech týdnů v sekci
 
 
 
 
          Kocourci z vrhu "C" se rozjeli do světa a doma jsme si nechali modrou kočičku Cocinnelle Sissy,které jsem založila osobní  stránku "DOROST".
         
 
 
 
 
 
 
 
17.7.-dnes jsem pořídila několik foteček a videa našich "malých" koťátek,která již oslaví 8 týdnů.Více v sekci koťátka. 
 
27.6.-vloženy nové fotečky našich koťátek v necelých šesti týdnech.
 
6.6.-konečně jsem našla volnou chvilku,kdy jsem pořídila několik obrázků našich kočičích miminek.
 
 
 
 
28.5.- Naše Kittynka dne 19.5. porodila tři krásná koťátka (modrou kočičku a 2 lilové kocourky). Otcem koťátek je krásný modrý kocour holandského původu JW Finch´s Miltree Jayin Oyo,NL,který působí v PL stanici Misiowe Marzenie. První obrázky již brzy. 
 
Kocourek z našeho chovu Angelot Charmé získal ve svých necelých dvou letech prestižní ocenění SUPREME CHAMPION. Na Angela jsem velmi pyšná a jeho majitelce Weře gratuluji.
   
 
19.3.- štěňátka jsou již u nových majitelů a já jim přeji spoustu krásných chvil se svými páníčky. Další vrh labroušků,tentokrát v barvě černé a čokoládové se nám narodí v polovině dubna.Již více brzy.

 
                                                   
                                                                                               
 
4.1.-po časově náročném období jsme tu opět s novinkami.Obě koťátka jsou v nových domovech.Kocourek Baiser Grande odjel s milými páníčky do Lanškrouna,kde bude rozmazlovaným mazlíčkem.Kočička Bi-Bi Poupée odcestovala  za hranice  do chovatelské stanice,kde  rozšíří kočičí rodinku.
4.12.- se naší chovné fence Jenni ,narodilo 9 žlutých štěňátek labradorského retrívra. Více v sekci  štěňátka 

 
 
21.6.- s velkým zpožděním několik novinek: 22.5. MVK Wr.Neustadt (A)-Indigo CAGCIB,BIV,NOMINACE BIS,výhra BIS, BEST of BEST I.
                                                                        14.5. MVK Most-Indigo CAGCIB,BIV,NOMINACE BIS,výhra BIS,BEST of BEST III.
                                                                        15.5. MVK Most-Indigo CAGCIB,BIV
 
 
2.4.-3.4.- jsme si udělali výlet do Polska,kde se konala Mezinárodní výstava ve městě Jaworzno.Přihlásila jsem Sussi a Indiga,kterému chyběl jen jeden zahraniční certifikát k udělení titulu Interchampion.V sobotu nás posuzoval Mr.Luigi Comorio z Itálie a nešetřil chválou.Sussinka získala EX1 s velmi pěkným posudkem,ale nominaci získala želvička s neuvěřitelně promelírovaným kožíškem. Indigo získal poslední CACIB,vyhrál Best in Variety která byla dohromady s koťaty,nominaci do Best in Show, jednohlasně výhru Best in Show a postoupil do poslední soutěže o nejkrásnější kočku celé výstavy.Indigo Best of Best I.
V neděli posuzoval modré britky Mr.Alfred Wittich ze Švýcarska.Sussi porazila konkurenci a získala EX1,vybojovala nominaci do Best in Show ,kde s přehledem porazila všechnu konkurenci včetně krásného Bengála a vyhrála Best in Show kat.III. 6-10 měsíců. Indigo byl opět báječný.Získal první titul na Grandinterchampiona CAGCIB,vyhrál soutěž o nejlepší barvu Best i Variety tentokrát v dospělých,s přehledem získal nominaci do Best in Show,výhru Best in Show a opět se stal nejkrásnější kočkou celé výstavy s titulem Best of Best I.
Pokud bych měla vše zhrnout,tak jsem byla opravdu nadšená: Fantastické výstavní prostory na vysoké úrovni,velké klece (bez myších výkalů jak se mi už několikrát stalo u nás v ČR),výborná organizace,stevardi uměli kočky skvěle předvádět,obrovské poháry které braly dech a opravdu kvalitní ceny,kterých jsme si po dvou dnech odváželi doslova plné auto (škrabadla,pelíšky,velké balení granulí,kryté toalety,...
Jak se ale zdá,musím se svými kočičkami jezdit po zahraničních výstavách,kde se ocení jejich kvalita a kde známosti nehrají hlavní roli.
Také bych chtěla poděkovat p.Malgosii,že se na nás a hlavně na "její"Sussi přijela podívat a že nám dělala skvělou společnost po celý den.
 
                           
 
 
                                                                                   
29.3.-konečně jsem si našla chvilku pro aktualizaci stránek a věřte,že novinek je hodně: Kocourek Indigo 2. MÍSTO KOČKA ROKU 2010  také dokončil titul Champion.Nyní mu už chybí pouze jeden titul k  IC,který bychom snad měli získat na naší plánované výstavě v Polsku.
19.-20.3.-se na výstavě v Uherském Hradišti se vystavovala  Sussi i  Indigo.Posuzovala p.Nurit Pahl z Israele a Sussinka v sobotu získala EX2,kde ji pro svou velikost porazila kočka NL rodokmenu.Nicméně máme překrásný posudek se spoustou srdíček a se slovy "sweet Sussi".Indigo pro ni byl láska na první pohled-dostal svůj první titul CACIB,porazil modrou konkurenci a získal Best in Variety,následovala nominace do Best in Show,výhra Best in Show a stal se v pořadí druhou nejkrásnější kočkou celé výstavy s titulem Best of Best II.Nedělě byla také úspěšná,kde nás posuzoval p. Eric Reijers.Indíček získal druhý CACIB a Best in Variety mu ukradla naše sladká Sussi,kterou p. Reijers miluje.Také se mě ptal,kde byla v sobotu,že ji hledal v BIS.Po mém vysvětlení jak se věci měli minulý den a kdo nominaci získal,jen nevěřícně kroutil hlavou.Sussinka dostala EX1,Best in Variety,nominaci do BIS kde ji ale porazil Devon s titulem JW.
26.3.-27.3.-jsem byla na výstavě v Ústí nad Labem pouze se Sussi a posuzoval ji p.Kabina,který ji dal EX1,s přehledem získala Best in Variety a také vybojovala nominací do BIS,kde ale vyhrál krásný Ocicat.V neděli nás posuzoval  Eric Reijers.Sussi zadal EX1,v soutěži o Best in Variety porazila  kocourka NL typu a dospělého kocoura.Moc mě potěšila slova p. Erica,který řekl,že Sussi je nejlepší britka ze soboty i neděle.Dále dostala  nominaci do BIS,kterou tentokrát JEDNOHLASNĚ VYHRÁLA a stala se Best in Show kotětem sk.III. v kat.6-10 měsíců.Pomyslnou třešničkou na dortu byla slova z úst posuzovatelů,že Sussi je nejsympatičtější kočička.
 
                             
                                   
 
 
 
 
4.3.- máme narozená tmavě čokoládová štěňátka labradorů čisté zahraniční krve. Více ZDE 
 
 
 
 
                     
 
20.2.-další skvělý úspěch kocourka z našeho prvního vrhu Angelota Charmé v německém městě Lingenfeld. Angelot porazil 5 modrých kocourů a získal EX1,dále BIV,nominaci do Best in Show a výhru Best in Show (kat. 6-10 měsíců).Angelot se prezentoval pouze na třech výstavách které vždy vyhrál.
 
Wera, mein vielen Dank für ein schönes Haus und eine Präsentation
                                                                   
 
 
 
8.2.-kočička Astré Mia-Mia Sens Lavrés (maminka Kitty)......za fotečky děkuji její majitelce p. Daniele
 
                                                                          
 
 
6.2.-se náš odchov,krásný modrý kocourek Angelot Charmé Sens Lavrés (maminka Kitty), poprvé se svou paničkou Werou zúčastnil výstavy v Colmar (Francie).Výstava byla velká cca 400 koček.Angelot získal EX1,nominaci do Best in Show a výhru BEST IN SHOW (6-10 měsíců).Angelot a Wera,gratulujeme...
 
 
                                                                                                        
 
 
5.-6.2. se konala výstava ve Viničném (SK).V sobotu jsem se nemohla účastnit,tak jel můj muž s dcerou a naši princeznou Sussi.Posuzoval ji p.Eric Reijers,který se v Clarionu stal Sussi velkým obdivovatelem a hned ji poznal.Sussi získala EX1,Best in Variety a nominaci do Best in Show,kde bohužel prohrála na los. V neděli jsem už  na Slovensko jela já  se Sussi a Indíčkem.Při rozpisu rozhodčích jsem zjistila,že jdeme k p.Sagurski a tak jsem od nedělního dne mnoho neočekávala.Stalo se jak jsem předpokládala: Sussi EX1 (BIV získal tmavě modrý kocour s nádechem zeleného kroužku v oku).Indíček získal EX1  CAC a Best in Variety.V rozstřelu do BIS ho překonal lilový kocour.Nicméně ani jedna nominovaná britka  pana posuzovatele v odpolední soutěži neuspěla.Myslím,že ten den jsem nebyla z posuzování a výsledků rozčarovaná jenom já.Proti gustu, žádný .........
 
 
22.1. se náš Indigo (10 měsíců) v rakouském Stockerau předvedl v otevřené třídě,kde porazil NL kocourka a získal EX1 a svůj první titul CAC.Také porazil konkurenci a vyhrál Best in Variety,nominaci do BIS,Best in Show a úžasný titul BEST OF BEST 1.
Ani naše malá Sussi nezůstala pozadu,když porazila rakouskou konkurentku s exo čumáčkem a získala EX1,svým úžasně světlounkým kožíškem vyhrála i Best in Variety.V roztřelu do BIS ji ale porazil bengálský kocourek,který odpoledne BIS vyhrál.
 
                                                                                                               Indigo
                                
                                                                                                                 Sussi
 
                                                                    
 
16.1.-jsem velmi šťastná,že mohu psát první novinku v novém roce s obrovskou radostí. Do naší rodiny jsme si před pár dny přivezli novou princeznu  Jesse Amazing Aischa,PL ( domácky Sussi). Sussi jsem na zkoušku přihlásila na MVK,která se konala v Praze v pěkném prostředí hotelu Clarion.Sussi se prezentovala v kategorii koťat 3-6 měsíců kde posuzoval  p.Eric Reijers,který nešetřil chválou s tím,že Sussi je nejkrásnější modrá britka,který ten den viděl.Naše sladké miminko získalo EX1, BIV vyhrála nad 7mi měsíční kočkou holandského rodokmenu,nominace do BIS a výhra Best in Show hlasy 5:1. Jsem moc ráda,že i když máme malou  a začínající stanici,tak se mohu pochlubit překrásnými kočkami.
 
                                                                                                                        
 
 
 
  
2010 
 
 
20.11.-Další úspěšný výstavní den ve Vídni pro kocourka Indiho-EX1,BIV,nominace BIS a výhra Best in Show.
 
16.11.-štěňátka nám rostou jako z vody,pěkně přibírají a tak nám začíná pěkný mazec. Mají za sebou první odčervení Banminth pastou a návštěvy budoucích páníčků.Do rubriky vrhu "W" vloženo nové video. 
 
14.11.-výstava v Pardubicích-další báječný titul Best in Show (v pořadí již šestý) pro našeho osmiměsíčního kocourka Indiga.
 
 
6.11.-se náš kocourek Indigo zúčastnil Mezinárodní výstavy britských koček v Ostravě,odkud si odvezl
EX1,BIV a nominaci do BIS kde následně prohrál na los.Na výstavu opět zavítala i kočička z našeho chovu Astré Mia-Mia,která v sobotu získala EX 1,nominaci do BIS a výhru BIS (3-6 m.). Neděle pro ni byla ještě více úspěšná s oceněním EX1,nominace do BIS,výhra BIS a báječný titul BOB !!!! Miunko a Danielo,gratuluji.....
 
 
 
23.10.- se v Polském městě Zory konala MVK a protože jsem na PL výstavy slyšela jen to dobré rozhodla jsem se,že přihlásím našeho kocourka Indiga.Důvodem byl i fakt,že zde posuzovali úplně jiní rozhodčí,než které běžně vídáme u nás v ČR.Výtava se konala v prostorné sportovní hale,pořadatelé byli velmi vstřícní a atmosféra byla  přátelská. Náš benjamínek Indigo získal EX 1,nominaci do BIS kde porazil silnou konkurenci včetně krásného begálského kocoura a stal se Best in Show kocourem v kategorii 6-10 měsíců.
INDIGO v sedmi měsících získal titul JUNIOR WINNER !!!
 
  
 
Poprvé se přijela vystavit i kočička z našeho chovu A' Venus Monet Sens Lavrés (Vikinka,Venuska).Paní posuzovatelce Olze Sizove,která přijela z Ruska se Vikinka velmi líbila a doslova ji uchvátila sytě oranžová barva jejích očí,která je prý už v tomto kotěcím věku dokonalá a mnohé dospělé kočky jí mohou závidět.Její hustý,světlounký a velmi kraťounký kožíšek se skvělou strukturou je přímo dokonalý.Coby postava s kraťounkýma nožičkama i ocáskem je báječná.Vikinka tedy získala známku EX1 a BIV v silné konkurenci  SEDMI koček včetně našeho Indíčka vyhrála.Následovala nominace do BIS,kterou VŠEMI hlasy vyhrála a stala se  Best in Show kočičkou v kategorii 3-6 měsíců.Vikince i její rodině na Slovensko posíláme velkou gratulaci a těšíme se na další setkání.
 
A´Venus Monet Sens Lavrés
 
 
 
 
 
 
 
 
 
16.10. a 17.10.-se v Pražském Kongresovém centru konaly  Mezinárodní výstavy a v neděli i Speciální výstava britských koček.Opět se zúčastnil i náš sedmiměsíční kocourek Indigo,který v sobotu získal ocenění EX1,nominaci do BIS kterou v konkurenci dalších pěti soupeřů všemi hlasy rozhodčích proměnil a obdržel titul Best in Show. Neděle byla neméně úspěšná s oceněním EX1,nejlepší barva BIV,nominace do BIS a výhra Best in Show.
Vystavovat se přijela i naše malá odchovankyně Astré Mia-Mia,která v neděli na Speciální výstavě britských koček v opravdu silné konkurenci vybojovala EX 1,následovala nominace do soutěže o nejhezčí kotě Speciální výstavy. Mia odpoledne porazila konkurenci  pěti koťat  a stala se tak nejkrásnějším koťátkem Speciální výstavy britských koček v kategorii 3-6 měsíců.Miunce i její majitelce p. Daniele moc gratulujeme....
Astré Mia-Mia Sens Lavrés
 
 
 

14.10.-několik foteček "našeho" Angelota (4,5 měsíce) nám zaslala jeho nová majitelka Wera-chs. Schnurrpidu,D 

   
Angelot Charmé Sens Lavrés,CZ
 
 
11.10.-všechna koťátka jsou v nových domovech a některá budou ozdobou chovatelských stanic.Všem novým majitelům přeji krásné a nezapomenutelné okamžiky,které se svými plyšovými medvíky prožijí. 
Poslední video kocourka Angelota před odjezdem
 

2.10. a 3.10.-se náš modrý chlapeček Indigo zúčastnil výstavy v Liberci.V sobotu si domů odvážel EX1 a nominaci do BIS.Také se vystavovala malá Astré Mia-Mia,která v opravdu silné konkurenci sladkých holandských koťat získala EX 1,nejlepší barvu BIV,následně získala i nominaci do BIS kterou obhájila a do nového domova si vezla prestižní titul BIS! Neděle byla pro Indiho také velmi úspěšná s výsledkem EX 1,BIV a nominace do BIS.  

18.9.-19.9. se konala MVK v Bratislavě, kam jsem přihlásila do kategorie "vrh" náše modráčky (Angelot,Venus a Mia).V konkurenci dalších třech vrhů britských koťat s přehledem získali nominaci do odpolední soutěže BIS ,kde se střetla s Mainskými koťaty.Naše mimina ale vyhrála a stala se nejlepším vrhem výstavy s titulem BIS.Vystavoval se i náš mladý kocourek Indigo a velmi se líbil.Od holandského posuzovatele Ad de Bruina obdržel Ex1,následnovala nejlepší barva BIV a nominace do BIS na sebe nenechala dlouho čekat.Odpoledne vybojoval BIS a postoupil do dalšího kola o nejlepší kočku výstavy,kde získal Best of Best II a obrovský pohár.

   
Vrh "A"   & Indigo  

 

Neděle se nesla v podobném duchu jen s tím rozdílem,že jsem místo celého vrhu přihlásila pouze malého Angelota Charmé do koťat 3-6 měsíců.Angelot se choval jako naprostý profesionál a krásně držel.Posuzovala nás italská rozhodčí paní Donatella Mastrangello.Když malého Angelota spatřila,tak jen spráskla ruce se slovy mama-mia.Angelot získal Ex1 a nominaci do BIS,kde v konkurenci dvou Kanadských Spynxů a jedné Ruské modré kočky vyhrál svůj první titul BIS.Nyní se už může vydat na dalekou cestu do chovatelské stanice,kde bude působit jako chovný kocour.

Indigo byl opět úžasný a výstavní prostředí mu vůbec nevadí.Paní Mastrangello se nemusela dlouze rozmýšlet s Ex1,BIV uloupil Angelovi.Dále získal nominaci do BIS,výhru BIS + Best of Best I.

Jsem ráda,že naše výstavní pauza měla tak bombastický návrat ze kterého jsme si domů odváželi nejen 4 poháry s dalšími cenami,ale především skvělý pocit z toho,jak krásné kočky doma máme a na které můžem být náležitě pyšní.

Angelot  & Indigo  

 

 

 

 

19.8.-přidány fotečky našich modrých"A" miláčků před odchodem do jejich nových domovů.                                                                         

 

 

 

4.8.-vloženy nové fotečky našich uličníků ve věku 9ti týdnů do sekce koťátka.      

                                                                     

 

22.7.- naše rodina se rozrostla o nového člena-kocourka jménem INDIGO (holandsko německý rodokmen) krevní skupiny B.Již brzy více informací na jeho osobní stránce. 

                                                                                                                                                                                            
 

14.7.-dnes jsem vložila další fotečky našich miláčků.Koťátka nám rostou přímo před očima a jejich váha přes 1kg v necelých 7mi týdnech je důkazem.

 

           

 

 

28.6.- do sekcekoťátka vloženy aktuální fotečky našich modrých 

 miminek ve věku jednoho měsíce.                          

 
 
 
 
 
 
 
MÁME KOŤÁTKA-dlouho očekávaná událost je tu.Kittynka & Alegro se 26.5.stali rodiči pěti nádherných koťátek (2 kočiček a 3 kocourků).Všem miminkům se daří dobře a Kittynka je skvělá maminka. 
 
 
 
 15.4.- Pretty Kitty získala v soutěži Kočka roku 2009 úžasné 2. místo
 
 
26.2.-jsme nechali Kittynce vyšetřit srdíčko na HCM  u MVDr.Petra Scheera,Ph.D. Kitty má srdíčko v naprostém pořádku (NEGATIVNÍ) - všechny hodnoty vyšly tak skvěle,že další doporučené vyšetření máme až za dva roky.
 
 
 15.02.- máme zhotovený anti-A titr!!!  Výsledek nám udělal velkou radost.
 
 
 
Pro nedočkavé,kteří netrpělivě čekají na události v naší stanici mám zprávu : 30.01. jsme byli na MVK v Ebreichsdorfu,kde Kittynka ve třídě Interchampionů získala od posuzovatele Sagurski svůj první titul CAGCIB.Kittynka se chovala velmi způsobně a ve svých 14ti měsících začíná "vyjíždět" GRANDÍKA.  
 
 PS:Také je vloženo několik aktuálních foteček ve fotogalerii
 
 
 
 
 
 
 
 
2009
 
14.-15.11. se konala MVK v Pardubicích,kde Kittynka po oba dny získala titul CACIB a  v 11ti měsících tak splnila podmínky pro INTERCHAMPIONA.
 
 
 
31.10. se Kittynka ve Vídni poprvé vystavovala ve třídě championů,kde jako nejmladší porazila slušnou konkurenci a získala svůj první CACIB.
 
 
 
 
18.10. jsme zavítali na výstavu do Prahy,která se konala v Kongresovém centru.Posuzoval nás p.Carl Kristian Gulset (NO).Kittynka opět porazila konkurenci , získala svůj třetí CAC a dokončila v necelých 11ti měsících CHAMPIONA.
 
 
 
 
3.10. a 4.10. jsme trávili víkend na MVK v Liberci , kde naší skupinu III. posuzovala v sobotu p.Knýová a Kittynce zadala známku V1 CAC a následnou BIV.Neděli měla v rukou p.Mahelková a další CACík na sebe nenechal dlouho čekat.
 
 
 
 
 
 
 12.9. se pořádala MVK v Jindřichově Hradci,kde i přes organizační průtahy nakonec vše dobře dopadlo.Posuzovala p. Jana Knýová,které se Kittynka  líbila a napsala jí krásný posudek s hodnocením V1 a BIV-nejlepší barva.V rozstřelu do BIS ji porazila její jediná konkurentka Egyptská mau.
 
Jak je ale vidět,naše kočička se líbí především zahraničním posuzovatelům i mimo naši republiku na prestižních výstavách.
 
 
 
 
 
5.9+6.9. se pořádala MVK v Bratislavě. Sobotu posuzovala paní Květa Mahelková,které se Kittynka velice líbila a zadala jí známku V1.Následný rozstřel BIV vyhrála a získala i nominaci do odpolední BIS,kde převálcovala konkurenci a JEDNOHLASNĚ vyhrála.
Neděli měl v rukou Mr. Alfred Wittich (SE) od kterého Kittynka obdržela V1,následnou výhru o nejlepší barvu BIV i nominaci do BIS.Čekání na výsledek odpolední soutěže o nejlepší kočku bylo psychicky velmi náročné,protože nám do prestižního titulu chyběl jen jeden BIS. Kittynka je naše princeznička krásná, která  BIS obhájila a tím má splněno pro Junior Winnera,který je pro každého chovatele tolik vysněný,....ale získá ho jen nejlepší z nejlepších.Na Kittynku jsem velmi pyšná,ale milovala bych ji stejně i kdyby byla "jen" průměrná. PS:Ivanko,budeme se snažit nezklamat.....
Tímto splnila podmínky pro udělení titulu JUNIOR WINNER!!!
 
 
 
 

                                                                                                                                                                 

 
29.+30.8.- poslední prázdninový víkend jsme strávili na MVK v Chodové Plané u Karlových Varů.V sobotu posuzoval Mrs.L.Coste z Francie a Kittynce zadal známku V1,BIV-nejlepší v barvě a vyhrála i rozstřel do BISu,kde ji ale porazila krásná Egyptská mau.Neděle se nesla v téměř stejném scénáři-V1 a opět bezkonkurenčně BIV.
 
 
 
 
 22.8.- se  Kittynka  zúčastnila MVK v Mödlingu (Wien),kde nás posuzovala Mrs.Stephe Bruin (NL).Byla  velká konkurence "liláčků", ale Kittynka je opět všechny porazila a vyhrála titul BIV Jungtier.V následovném rozstřelu do BISu nominaci také získala a hojně obsazenou odpolední soutěž BIS vyhrála.Z této výstavy jsme se vraceli nesmírně šťastní a pyšní se dvěma obrovskými poháry a nááádhernou kokardou.
 
 
 
15.+16.8.- se Kittynka zúčastnila MVK v Ostravě. Sobotní den posuzoval Mr. Ad de Bruijn (NL), od kterého  získala nádherný posudek se známkou V1 a protože se prý Kittynka stala jeho srdcovou záležitostí dal jí  BIV (nejlepší barva) a okamžitou nominaci do BIS,kde ji ale později porazil bengálec.Nám to ale nevadilo,protože dostat se celou soutěží mezi nejkásnější kočky výstavy, je přeci nádherné.
 
Neděle byla v rukou posuzovatele Mr.Luigi Comoria ( I ) od kterého Kittynka dostala V1,následoval rozstřel do BIV kde porazila konkurenci (včetně dvou velkých kocourů šampionů) a i od tohoto pána ihned dostala "vstupenku" do nominace.Po polední pauze jsme nastupili do závěrečné soutěže s těmi nejkrásnějšími jedinci,kde jsme si moc šancí nedávali,protože konkurence byla opravdu veliká.V naší kategorii nás bylo celkem 7 (opět Bengálec,Ruská,Cornish,......).Kittynka se ale  i přes svou upovídanost natolik líbila,že zvítětila hlasy 3:2 a vyhrála svůj v pořadí již třetí titul BIS+nádherný pohár se spoustou hraček a dobrot. Jsem moc štastná a na Kittynku velmi pyšná.
 
 
 
 
8.8.-jsem se s našimi dvojčaty Anežkou a Eliškou a samozřejmě i s kočičkou Kittynkou, zúčastnily NVK ve Stříbře. Posuzovala nás Mrs. Donnatella Mastrangelo (SK),které se Kittynka i přes její upovídanost velmi líbila a zadala jí známku V1+překrásný posudek se spoustou superlativ. V rozstřelu o BIV-nejlepší barva,Kittynka s přehledem porazila konkurenci a titul  získala.V následovném rozstřelu do BIS ji také nikdo neporazil a nominace do odpolední soutěže  byla 
 v "kapse".Po polední pauze se odpočatá Kittynka se všemi nominovanými pustila do posledního boje o " nejlepší zvíře výstavy".Byla fantastická a všemi hlasy vyhrála titul BIS-Best in show.
 
Krásný a úspěšný den byl i pro malinkou, mramorovou kočičku Sissi Mon Amour Laureen Chérie,která získala speciální cenu v podobě velkého poháru od starosty města a hejtmanky kraje.Majitelce Ivance gratuluji a přeji spoustu dalších úspěchů.
 
Vzkaz pro Ivanku:" Ivanko,moc Ti děkuji za tak úúúžasnou,báječnou a krásnou kočičku,kterou Kittynka bezesporu je. Díky, za psychickou podporu a cenné rady,bez kterých bych se neobešla".  
 
 
 

 

25.-26.7. se v Praze konala MVK, které jsme s Kittynkou opět zúčastnili.V sobotu pozuzoval Mr.Marti Peltonen (SE),který nám zadal známku V1.Následoval  rozstřel o "nejlepší barvu", kde jsme porazili silnou konkurenci a titul BIV byl náš.Kittynka získala i nominaci do BIS a protože si pana rozhodčího získala svýma krásnýma očičkama a sladkým čumáčkem,tak  jí na závěr složil hlubokou poklonu,které si moc vážíme. Neděle byla v rukou rozhodčí Ms. Anny Wilczek (PL) od které máme nááádherný posudek,který začíná slovy " very premissing lady" a končí slovy "super baby"+ nakreslené srdíčko a známka V1 na sebe nenechala dlouho čekat.V rozstřelu do BIV i BIS nás ale porazila konkurence.Výstava byla úspěšná pro Kittynky maminku IC Mandarinku,která svou třídu šampionů po oba dny vyhrála-CAGCIB a v neděli získala  i nominaci do BIS-gratulujeme.
 
Chci poděkovat naší báječné paní chovatelce Ivance a jejímu partnerovi Jirkovi, za krásné dva dny a podporu.Díky,... a už dnes se těšíme na příští výstavu do Stříbra.

                                                      

3.7.-do fotogalerie vloženy nové fotečky naší Kittynky.Skočit na ně můžete hnet tady

                                           

 

6.6. jsme se  rozjeli vstříc MVK do Příbrami,kde naše lilová  princeznička opět zářila na pódiu slávy pod světly reflektorů.Posuzoval francouzský rozhodčí Mr. Yan Roca-Folch,kterého Kittynka naprosto okouzlila.Nejprve ji zadal známku V1 a v rozstřelu  ji udělil i titul BIV (Best in Variety-nejlepší barva),kde jako koťátko porazila  dospělé kočky včetně své maminky Ch Mandarinky,které k udělení titulu Interchamion chybí jeden titul.Kittynka také dostala od pana rozhodčího čokoládu za nejlepší kočku,kterou ten den posuzoval. Nominace do BIS  byla pomyslnou třešničkou na dortu,kde ji ale porazil obrovský bengálský kocour.
 
Nezbývá mi než poděkovat Ivance a jejímu partnerovi Jirkovi za prima den a milou společnost....
 

   

 
 17.5. jsme se zúčastnili MVK v Mostě.Pro nás i naší malou Kittynku to byla premiéra a také obrovská radost,když v kategorii 3-6 měsíců získala od francouzské rozhodčí p. Francoise Milcent známku V1 a okamžitou nominaci na BIS ještě před napsáním posudku.V závěrečné soutěži o titul BIS s přehledem vyhrála a stala se tak nejkrásnějším kotětem výstavy v Mostě.
 
Poděkování patří naší báječné paní chovatelce a kamarádce Ivance,která nás vedla celou výstavou.Ivanko, díky a těšíme se příště....
 
 
 
  Fotečky z výstavy ve fotogalerii  

 

 

 

 


 

             
 
 
 

                                 
 
 
 
 
 
                                                                                             
 
                                                                                                 
 
 
 
 
 
                                                                         
 
 
www.sens-lavres.wbs.cz Jana Havlová